Лотереи МСЛ вы всегда можете приобрести в центре «МСЛ-ЛОТО» (магазин Life), расположенном на рынке Штрассе по адресу:
ул. Красных Майовщиков 15.

ПРАВИЛА ГРИ ТА ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ В ЛОТЕРЕЇ "ЛОТО-ЗАБАВА"


 1. Білет "Лото-Забава" містить три самостійних ігрових варіанти, кожен з яких бере участь у розіграші і може бути виграшним.
 2. В будь-якому одному ігровому варіанті білета надруковано 25 клітинок : 24 числа, які не повторюються із числового ряду від 1-го до 75-ти та логотип МСЛ. Клітинка, в якій знаходиться логотип є пільговою - вона заміняє будь-яке виграшне число даного тиражу.
 3. Номери кульок, які випадають з лототрону під час розиграшу, утворюють ряд виграшних чисел, з яких складаються виграшні ігрові комбінації. Виграшними є комбінації чисел, які утворюють: одну горизонталь (виграш 3-ї категорії), дві горизонталі (виграш 2-ї категорії), або три горизонталі (виграш 1-ї категорії) в одному ігровому варіанті білета. При цьому кожна горизонталь складається з 5 виграшних чисел.
 4. У разі, якщо виграшна комбінація 1-ї категорії (три горизонталі в одному ігровому варіанті) склалася без пільгової клітинки "МСЛ", до суми виграшу додається ще й сума Джек Поту.
 5. Прийом виграшних білетів до оплати починається наступного дня після трансляції розіграшу і триває протягом 30 днів.
 6. Виграші виплачуються:
  • виграші третьої категорії - на точках розповсюдження лотерейних білетів МСЛ;
  • виграші другої категорії - на точках розповсюдження лотерейних білетів МСЛ та в регіональних представництвах МСЛ;
  • виграші першої категорії - в центральному офісі МСЛ. При цьому для оформлення виграшу необхідно звертатися до регіонального представництва МСЛ за місцем проживання гравця.

МЕГАЛОТ - найкраща з лотерей!

Дорогі друзі, ми запрошуємо вас взяти участь в лотереї "МЕГАЛОТ" із зручною формулою "6 з 42" плюс "Мегакулька" - спеціальне число (від 0 до 9). У випадку якщо Ви відгадали шість чисел і Мегакульку під час розіграшу, що проходить на Першому національному по середах та суботах в 22:45, то виграєте "джек-пот" (Мегалот) лотереї - величезну суму з багатьма нулями. Ви подвоєте свій виграш, якщо крім трьох, чотирьох чи п''яти чисел відгадаєте ще й Мегакульку.

Мегалот - єдина в Україні лотерея результати з сумами виграшів якої подаються ефірі, одразу після розіграшу.

Термінальна картка.

Картка лотереї "МЕГАЛОТ" містить чотири ігрових поля з числами від 1 до 42. Кожне ігрове поле містить сектор "Відміть Мегакульку" з числами від 0 до 9. В термінальній картці є поля "Відміна" - відмітка на якому відміняє вашу ставку, поля "Авто" - для реєстрації вашої ставки в автоматичному режимі з використанням генератора випадкових чисел і поля "Багатотиражна гра", що дозволяє ставці брати участь в кількох тиражах підряд.

Лотерея "МЕГАЛОТ" надає гравцю кілька можливостей.

Виплата виграшів.

Вже на наступний день після розіграшу лотереї результати відомі на всіх терміналах оператора. Прийом чеків для виплати виграшів починається на наступний день після проведення розіграшу і триває протягом 30 днів.

Грайте в "МЕГАЛОТ" - будьте багатими!

Спортпрогноз

Для участі в лотереї "Спортпрогноз" необхідно спрогнозувати результати гри 12 матчів, які входять допрограми тиражів. Перемога хазяїв поля (перша команда пари) позначається одиницею "1", перемога гостей (друга команда пари) - двійкою "2", а нічия - нулем "0". Ігрова картка безкоштовна. Після оплати та реєстрації ставки гравець отримує "Чек гравця" - документ на одержання виграшу.


Ваша перша ставка в лотерею "СПОРТЛІГА".

Лотерея "СПОРТЛІГА" - це нова державна лотерея тото, яка створена для азартних людей, що знаються на спорті. Якщо Ви знаєте, відчуваєте, хто виграє матч, - обов''язково використайте свій шанс виграти і зробіть ставку!

У місці розповсюдження державних лотерей МСЛ ("Лото-Забава", "Мегалот", "Спортпрогноз", "ХТО ТАМ" та інші) ознайомтесь із програмою спортивних подій на поточний тиждень і візьміть безкоштовну картку для реєстрації своєї ставки.

Програма спортивних подій - це перелік спортивних подій (матчів), на які приймаються ставки. Кожна подія має унікальний тризначний код, дату і час початку матчу, а також коефіцієнти, що встановлені на результати подій:

УВАГА! Коефіцієнти виграшу можуть змінюватися!Перед тим, як зробити ставку, отримайте підтвердження у оператора, що данні на точці - оновлені!


Лотерея "ХТО ТАМ"


НОВИЙ КВИТОК - ДО КВАРТИРИ ОДИН КРОК!

Улюблена квартирна лотерея "ХТО ТАМ" залишається такою ж, якою Ви її знаєте. Проте час іде, технології змінюються, і ми теж не стоїмо на місці.

Ми спрощуємо квиток, залишаючи всі його можливості та переваги без змін. Тепер Ви побачите результат гри відразу, щойно продавець вручить Ваш унікальний індивідуальний електронний квиток.

Все дуже просто:

Ви бажаєте зіграти в "ХТО ТАМ" та приходите на точку розповсюдження лотерей;


Ви повідомляєте продавцю кількість квитків, які Ви бажаєте придбати, а продавець роздруковує для Вас квитанції;


Ви платите звичні 3 гривні за кожен квиток;


Ви ґарантовано отримаєте саме Ваші квитки, адже на квитанціях написані їх персональні номери.


Єдине, про що тепер слід пам'ятати - кожен Ваш квиток має персональну квитанцію і при продажу без неї не є дійсним.

Є 3 можливості виграти за новим квитком:

  Як отримати виграш?

  Виграші розміром 3 грн., 5 грн., 10 грн., 50 грн. включно виплачуються на місці придбання квитка або представництвом МСЛ при пред''явленні Вами виграшного квитка.

  Виграші розміром від 1 000 грн. до 10 000 грн. включно виплачуються представництвом МСЛ при пред''явленні переможцем виграшного квитка. Квитки приймаються представництвом МСЛ при пред''явленні Вами паспорта.

  Де отримати додаткову інформацію щодо проведення лотерей?

  Гаряча лінія МСЛ - 0-44-590-09-95

  Всеукраїнська лотерейна газета "Азарт від МСЛ" (передплатний індекс 35225)

  Адреси пунктів розповсюдження лотереї Ви можете дізнатись в регіональних представництвах МСЛ за телефоном гарячої лінії та на сайті МСЛ


  МСЛ предлагает массу мгновенных лотерей

  Мгновенные лотереи от МСЛ